+(48) 888 813 957
·
kancelaria@radca-jankowska.pl
·
Pon - Pt 08:30-16:00
Skontaktuj się

O mnie

Poznajmy się.
Karolina Jankowska-Mazur

O mnie

Karolina Jankowska-Mazur jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2005 r., początkowo jako prawnik, potem aplikant radcowski, a aktualnie jako radca prawny.

Z celującymi ocenami na dyplomie ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2011-2014 odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. W tym okresie w znanych i renomowanych kancelariach zdobywała wszechstronne doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia spraw sądowych oraz bieżącej obsługi klientów, zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. W 2014 r. złożyła egzamin radcowski z wyróżnieniem i została wpisana na listę radców prawnych pod numerem Sz-1260.

Specjalizuje się w prawie medycznym oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. W zakresie jej zainteresowań znajduje się również tematyka obejmująca szeroko pojęte prawo cywilne, prawo spółek handlowych, jak również prawo administracyjne. Prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jak również liczne sprawy sądowe indywidualnych klientów uwieńczone sukcesem na sali sądowej. Zajmuje się również działalnością szkoleniową.

Współpraca

  • Współpracuje z kancelariami prawnymi, notarialnymi i komorniczymi na terenie województwa zachodniopomorskiego.
  • Współpracuje z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Szczecinie w zakresie działalności szkoleniowej.

Członkowstwo

  • Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie
  • Członek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Edukacji z siedzibą w Szczecinie
Potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu.

kancelaria@radca-jankowska.pl   ·   +(48) 888 813 957   ·   Pon – Pt 08:30-16:00